PARTNER PORTALU
W Black Red White 1000 mebli i dodatków do 30% taniej oraz kuchnie do 20% taniej

W Black Red White 1000 mebli i dodatków do 30% taniej oraz kuchnie do 20% taniej

Autor: Redakcja
09 kwi 2015 13:54

Wiosna to doskonały moment na odświeżenie wystroju domu. Dzięki Black Red White masz okazję skorzystać z upustów nawet do 30% na 1000 mebli i dodatków, by urządzić efektowne wnętrze. Dodatkowo możesz wyposażyć kuchnię w funkcjonalną zabudowę taniej nawet do 20%. Promocje obowiązują tylko do 20 kwietnia!

Osoby planujące delikatną zmianę wyglądu mieszkania lub meblujące je od podstaw mają teraz okazję zaoszczędzić przy tym nawet do 30%! W promocyjnej ofercie Black Red White dostępnych jest aż 1000 mebli i dodatków do całego mieszkania. Co więcej, jeśli czeka cię remont kuchni, możesz skorzystać nawet z 20% rabatu na ten rodzaj zabudowy. Asortyment w promocyjnych cenach dostępny jest do 20 kwietnia.

W Black Red White 1000 mebli i dodatków do 30% taniej.
W Black Red White 1000 mebli i dodatków do 30% taniej.
W kwietniu taniej można urządzić każde wnętrze. Meble do salonu, sypialni, pokoju dziecka czy tapicerowane, a także stoły i krzesła są nawet o 30% tańsze. Wystrój domu można zmieniać również za pomocą odpowiednio dobranych dodatków, dekoracji i oświetlenia. Tego rodzaju asortyment także dostępny jest w okazyjnych cenach do 20 kwietnia. Wnętrzarskie dodatki zamawiać można również w sklepie internetowym www.dekoracje.brw.com.pl.

Kwietniowa promocja to okazja dla osób, które szykują remont lub urządzają kuchnię. Zabudowa kuchenna na wymiar z linii Senso Kitchens Black Red White dostępna jest do 20% taniej. Ta niezwykła oferta daje możliwość urządzenia wnętrza dostosowanego do indywidualnych potrzeb użytkowników i metrażu danego pomieszczenia. W promocji można również nabyć kuchnie modułowe Family Line 10% taniej.

W Black Red White kuchnie do 20% taniej.
W Black Red White kuchnie do 20% taniej.
Ceny 1000 wybranych mebli i dodatków Black Red White będą niższe nawet o 30% jedynie do 20 kwietnia. W tym samym czasie meble kuchenne dostępne będą do 20% taniej. Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl/promocje oraz w salonach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także