Warszawski showroom Raumplus

Warszawski showroom Raumplus

Autor: ab
25 gru 2013 13:48

Od 7 listopada 2013 r. w nowym showroomie marki Raumplus można oglądać systemy drzwi przesuwnych i innowacyjne rozwiązania do garderób. Przy ul. Burakowskiej, na powierzchni 150 m2 prezentowana jest linia premium tego niemieckiego producenta specjalizującego się w produkcji systemów do przechowywania i dzielenia pomieszczeń.

Znajduje się tam m.in. najnowszy model garderoby „Cornice”, która zdobyła prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa, tj. „Red Dot Awards” oraz „IF Product Design Awards”. Obok przygotowano ekspozycje garderób otwartych – „Legno” i „Ecoline”, które prezentują szeroką gamę dobieranego indywidualnie wyposażenia wewnętrznego (szuflady na akcesoria, wieszaki na spodnie i krawaty, różnej wielkości półki, szuflady, wieszaki i wewnętrzne komody).

W showroomie nie brakuje też szaf zintegrowanych. Modele „In-Line” i „Flua” ukazują różne możliwości zastosowania drzwi przesuwnych (zachodzące na siebie i zamykające się w jednej płaszczyźnie) oraz ich wykończenia (szkło barwione i płyta lakierowana). Na uwagę zasługuje również samo wyposażenie salonu. Zastosowano w nim m.in. model drzwi „Slim Line” w cienkiej aluminiowej ramie i ościeżnicy schowanej w ścianie, oraz model „C 42”, który wraz z bocznymi przeszklonymi panelami tworzy jeden z systemów dzielenia pomieszczeń.

Showroom marki Raumplus to nie tylko ekspozycje produktów z jej oferty, ale również miejsce spotkań i konsultacji z klientami indywidualnymi.

Komentarze

Zaloguj się