PARTNER PORTALU
"XViu" - industrialne meble w łazience

"XViu" - industrialne meble w łazience

Autor: mg
30 kwi 2019 15:04

Kolekcja mebli łazienkowych "XViu" emanuje industrialną elegancją, wyrażającą się w organicznych i geometrycznych formach.

Producent: Duravit

Wchodzące w skład kolekcji mebli "XViu" umywalka meblowa, umywalka podblatowa lub umywalka nablatowa oraz pasująca do nich szafka podumywalkowa z wysuwanym schowkiem lub dwiema szufladami, mają efektowne boczne profile aluminiowe w kształcie litery V, które są dostępne w kolorach Szampan Mat i Czarny Mat. Warianty drzwi z półprzezroczystego szkła dymnego są dostępne dla szafek wysokich i półwysokich. Do otwierania i zamykania drzwiczek zostały zastosowane technicznie zoptymalizowane, ale wizualnie subtelne gładkie zawiasy.

Boczne profile luster i szafek z lustrem z całkowicie lustrzanymi bokami odzwierciedlają indywidualny styl projektowania "XViu". Modele wyposażone we włącznik sensorowy zapewniają maksymalny komfort dzięki opcji przyciemniania oświetlenia. Wariant z bezdotykowym panelem obsługi umieszczonym na powierzchni lustra ma również funkcję światła pośredniego i funkcję przełączania kolorów światła: przy jasności większej niż 300 luksów, kolor światła można regulować w sposób ciągły z 2700 (ciepłe światło) do 6500 kelwinów (zimne światło).

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także