×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
15 praktycznych pomysłów na kącik do pracy w mieszkaniu

15 praktycznych pomysłów na kącik do pracy w mieszkaniu

Autor: bm
06 lut 2019 09:17

Jeśli często pracujemy w domu, warto zaaranżować odpowiedni kącik biurowy. Nie musi to być koniecznie oddzielny gabinet, wystarczy w miarę odosobnione miejsce z biurkiem lub stolikiem pod laptop i wygodnym krzesłem.

Zmiany w stylu pracy spowodowały, że coraz częściej to właśnie w domowym zaciszu spędzamy czas z komputerem i dokumentami. Warto zadbać o to, by miejsce, w którym pracujemy, było dostosowane do naszych potrzeb pod kątem pracy. Podstawą jest oczywiście biurko lub niewielki stolik, na którym postawimy komputer. Możemy ustawić je w dowolnym pomieszczeniu w mieszkaniu - zarówno w sypialni, jak i w salonie czy kuchni - pod warunkiem, że znajdzie się w niej odpowiednio dużo miejsca. Ciekawym rozwiązaniem są  meble wykonane na wymiar - zyskujemy dzięki nim więcej możliwości aranżacyjnych. Biurko możemy wówczas ukryć - np. za frontami przesuwnymi - na czas, gdy z niego nie korzystamy. Odpowiednio przystosowana szafa zmieści też potrzebne do pracy materiały i dokumenty.

Oczywiście, miejsce do pracy możemy też w mieszkaniu wyeksponować i uczynić z niego atrakcyjny element wnętrza. Harmonizujące z resztą umeblowania i wyposażenia designerskie biurko i eleganckie krzesło będą doskonałym dopełnieniem aranżacji. Warto przy tym zadbać o to, by kącik do pracy nie przeszkadzał pozostałym domownikom w korzystaniu z pomieszczenia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także