5 sposobów na zabudowę w sypialni

5 sposobów na zabudowę w sypialni

Autor: Alicja Pietrowska
20 lut 2017 10:59

Zabudowana ściany w sypialni to praktyczne rozwiązanie, które nawet przy niewielkim metrażu wnętrza pomoże wygospodarować pojemne miejsce na przechowywanie.

Zabudowa ściany za łóżkiem to praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach. Dzięki zabudowie wykonanej na wymiar możemy maksymalnie wykorzystać przestrzeń wnętrza. Pojemne, otwarte lub zamknięte szafki i półki, umieszczane są na całej szerokości ściany pozwolą nie tylko schować ubrania, rzeczy osobiste czy inne drobiazgi, ale także wyeksponować dekoracje czy pamiątki.

Aranżacja zabudowy powinna kolorystycznie i wizualnie odpowiadać całemu wnętrzu. Fronty zabudowy możemy wykonać np. z płyty, szkła, lustra. Przy niewielkich metraż lepiej zdecydować się na jasne fronty, które optycznie powiększą przestrzeń. Materiały z połyskiem – lakierowane lub szklane fronty dodatkowo będą odbijać światło. Zabudowa może być otwierana w tradycyjny sposób lub poprzez dotyk. Otwarte półki z kolei mogą układać się w regularny sposób lub też tworzyć na ścianie geometryczne podziały. Fantazyjna i niestandardowa aranżacja z pewnością sprawi, że nasza sypialnia zyska oryginalny wygląd.

Sprawdź piękne pomysły na zabudowę ściany za łóżkiem.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także