Biała kuchnia. Zobacz 15 pomysłów pod zabudowę

Biała kuchnia. Zobacz 15 pomysłów pod zabudowę

Autor: Alicja Pietrowska
24 wrz 2015 11:00

Jest wygodna, funkcjonalna i dopasowana do naszych potrzeb. Biała kuchnia wykonana na zamówienie to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnego wnętrza, i nie tylko.

Meble na wymiar, to doskonałe rozwiązanie do mieszkań, w których oryginalność i styl są podstawą. Znajomość kluczowych zasad ich wyboru i realizacji gwarantuje, że będą najlepszą ozdobą mieszkania.

Aby kuchnia była jak najbardziej funkcjonalna, zabudowa powinna być zaplanowana według zasad ergonomii. Najcięższe przedmioty powinno się przechowywać na wysokości bioder. Tam też warto zaplanować duże szuflady. Z kolei szafki górne doskonale sprawdzają się podczas przechowywania sztućców, kieliszków i szklanek. Tam też warto użyć nowoczesnych podnośników klap, które można zostawić w dowolnej pozycji, a do ich otwarcia jest potrzebna minimalna siła. Projektanci bardzo często rezygnują całkowicie z górnej zabudowy. Rozwiązanie to co prawda ładnie wygląda, jednak znacznie zmniejsza ilość miejsca na przechowywanie.   

Jeżeli meble mają służyć latami, musimy zadbać o jakość materiałów, z których są wykonane. Warto zwrócić uwagę na blaty kuchenne i powierzchnie stołów. Szybko ulegają zniszczeniu. Z białą zabudową kuchenną doskonale komponują się blaty wykonane z kamienia, czy z kompozytów. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także