Biała kuchnia. Zobacz piękne aranżacje na wysoki połysk

Biała kuchnia. Zobacz piękne aranżacje na wysoki połysk

Autor: Marta Ustymowicz
23 lip 2015 09:58

Biała kuchnia jest modna i wbrew wielu opiniom, również bardzo praktyczna. Dziś prezentujemy najciekawsze aranżacje na wysoki połysk.

Biel to wdzięczna barwa, który pasuje do każdego stylu kuchni. Dobrze zaprezentuje się na stylowych, klasycznych frontach z rzeźbieniami, jak również w surowych aranżacjach. Stała się domeną skandynawskich wnętrz oraz angielskich stylizacji. Białą kuchnię skomponujemy z dodatkami we wszystkich kolorach, dzięki czemu możemy w prosty i szybki sposób zmienić jej oblicze. 

Bardziej odważne gospodynie domowe do białych mebli kuchennych dopasują także białą podłogę i mleczne kafelki na ściany. Jeśli obawiamy się nadmiernej ilości bieli, zestawmy ją z naturalnym, jasnym drewnem, które ociepli całą aranżację. Największą zaletą bieli jest ponadczasowość. Kolor ten dobrze wygląda zarówno w połączeniu z lakierowanymi, gładkimi powierzchniami, jak i z nieoszlifowanymi, drewnianymi deskami, które można zastosować np. jako półkę. Zaś drewniane korpusy z białymi frontami sprawią, że kuchnia będzie wyglądała przestronnie i świeżo. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także