×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Biała sypialnia - postaw na elegancję i klimat relaksu!

Biała sypialnia - postaw na elegancję i klimat relaksu!

Autor: bm
13 wrz 2019 08:41

Biel w sypialni działa kojąco i uspokajająco dla zmysłów. Jest doskonałym tłem dla nieco bardziej wyrazistych dodatków, ale równie dobrze wygląda wyłącznie w swoim własnym "towarzystwie"...

Czytaj też: 5 jesiennych trendów, które warto wprowadzić do sypialni

Dobrze urządzona sypialnia to efekt kilku czynników. Po pierwsze - idealnie dobranego do naszych upodobań łóżka, które musi spełniać oczekiwania użytkowników pod względem rozmiarów, stopnia miękkości materaca, rodzaju zagłówka itd. Po drugie - odpowiedniego oświetlenia, które nie powinno być ani zbyt mocne, ani zbyt chłodne, ale jednocześnie musi umożliwiać nam np. komfortowe czytanie przed snem. Po trzecie - kolorów, które pasują do naszego stylu życia i osobowości, a także tworzą w sypialni klimat sprzyjający odpoczynkowi.

Jednym z najchętniej stosowanych w sypialni kolorów jest biel. O jej zaletach już chyba nikogo nie trzeba przekonywać, są dość oczywiste. Należą do nich: uniwersalność i łatwość komponowania z innymi barwami, wrażenie elegancji i czystości, jakie biel potrafi stworzyć we wnętrzu, wreszcie - moc uspokajania zmysłów i kreowania atmosfery niczym nie zmąconego relaksu. Dodajmy do tego ponadczasowość i niepoddawanie się zmianom trendów - i mamy idealny kolor do nowoczesnej, przytulnej i przyjaznej sypialni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także