PARTNER PORTALU
Biel w sypialni - 15 inspirujących pomysłów

Biel w sypialni - 15 inspirujących pomysłów

Autor: bm
17 maj 2019 09:02

Białe meble do sypialni są praktyczne i ponadczasowe. Pasują do nich dodatki i tkaniny w różnych kolorach. Rozjaśnią i wizualnie powiększą nawet bardzo małe wnętrze, również to pod skosami, gdzie zazwyczaj brakuje światła i przestrzeni.

Czytaj też: Trendy w aranżacji sypialni - personalizacja i kolory

Jak sprawić, by nasza sypialnia sprawiała wrażenie większej i jaśniejszej, a jednocześnie była elegancka i nowoczesna? Jednym ze sposobów jest zastosowanie białych mebli i innych elementów wyposażenia wnętrza. Podstawą jest oczywiście białe łóżko lub przynajmniej jego wezgłowie - jest to bowiem element najbardziej widoczny. Wrażenie jasnego wnętrza dadzą nam również białe fronty szaf i komód. Warto tutaj postawić na taki rodzaj wykończenia mebli, który zagwarantuje nam łatwość utrzymania w czystości. Najlepiej sprawdzają się proste formy, pozbawione nadmiaru zdobień, frezowań i drobnych elementów, które utrudniają czyszczenie mebli.

Popularność bieli wynika między innymi z tego, że łatwo zestawić ją praktycznie ze wszystkimi kolorami - zarówno czernią, jak i szarością, pastelami czy kolorami drewna. Ciekawym, chociaż dość odważnym rozwiązaniem jest też biała sypialnia w wersji total look. Decydując się na taką opcję, uzyskamy efekt sterylności, który jednak wcale nie musi oznaczać, że nasza sypialnia będzie mało przytulna i pozbawiona wyrazu - wręcz przeciwnie!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także