×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Biuro w domu. Tak je sprytnie urządzisz!

Biuro w domu. Tak je sprytnie urządzisz!

Autor: Alicja Pietrowska
09 lut 2015 09:38

Natłok obowiązków oraz niestabilny rynek pracy sprawiają, że często zabieramy pracę ze sobą do domu. Osobne pomieszczenie w którym łatwiej się skoncentrować staje się więc nieodłączną częścią naszych przestrzeni mieszkalnych. Zobaczcie jak wygląda w domach Polaków.

Praca w domu staje się powszechną praktyką. Także tzw. freelancing cieszy się popularnością, szczególnie wśród młodych ludzi. Taki model pracy może być kuszący ponieważ ma wiele zalet: brak szefa, indywidualny wybór zleceń, elastyczne godziny pracy etc. Bycie wolnym strzelcem wiąże się z dużą swobodą, ale generuje także większą liczbę wyzwań, którym należy sprostać. Jednym z nich jest zorganizowanie przestrzeni w domu, która pozwoli całkowicie oddać się służbowym obowiązkom.

Dziś pokazujemy kilka ciekawych pomysłów na piękną i ciekawą aranżację biura w domu. W galerii znajdą coś dla siebie ci, którzy preferują eleganckie aranżacje, jak też osoby, które stawiają na nowoczesność, lekkie formy i ciepłe, jasne wnętrza.

W nowoczesnym wnętrzu modny układ mebli ma prezentować wizualną lekkość brył oraz ich różnorodność. Podobnie jak w aranżacji salonu czy kuchni znikają „ciężkie” punkty, jakimi są regały o konstrukcji „zamkniętej” czy masywne biurka. Znacznie częściej widzimy akcenty subtelniejsze, tj. lekkie w formie biurka, ciekawe układy półek czy też szafki bez drzwiczek.

Zobaczcie co proponują projektanci wnętrz...  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także