×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Design i technologia - zobacz aranżację apartamentu na Złotej 44

Design i technologia - zobacz aranżację apartamentu na Złotej 44

Autor: mg
17 kwi 2019 15:38
Aktualizacja: 19 kwi 2019 10:41

Złota 44 to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. Na 46 piętrze znajduje się apartament, którego wnętrze utrzymane jest w duchu nowoczesnej klasyki z domieszką glamour.

Apartament, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Pałac Kultury, wypełniają meble i dodatki z Clue Studio – jedynego monobrandowego salonu Eichholtz w Polsce. Wnętrze utrzymane jest w duchu nowoczesnej klasyki z domieszką glamour.

Niezwykle przestronny salon, otwarty na kuchnię, tworzy reprezentacyjną i pełną elegancji przestrzeń. Tutaj wzrok przyciąga przede wszystkim sofa "Provocateur". Model wyróżnia się asymetrycznym kształtem, a łagodne linie i zaokrąglenia nadają mu kobiecego charakteru. Podobnie miękkie formy mają fotele "Giardino", utrzymane w duchu lat 50. Chłodny, morski kolor aksamitnych tapicerek ożywiają we wnętrzu elementy w kolorze złota. Ten jednoznacznie kojarzący się z przepychem kolor ma także stolik kawowy "Asscher" o kształcie przypominającym brylant. Złote wykończenia znajdziemy również w eleganckim barku, w dających nastrojowe oświetlenie lampach i w dekoracjach.

Luksusowe wyposażenie dopełniają nowoczesne technologie. Wieczorny seans filmowy nie będzie różnił się od tego w kinie dzięki mierzącemu aż 143 cale ekranowi. The Wall marki Samsung to pierwsze na świecie urządzenie tego typu, którego wielkość można zindywidualizować. Dodatkowo, krystalicznie czysty dźwięk popłynie z systemu audio słynnej firmy Steinway.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także