PARTNER PORTALU
Jak odnowić stare meble?

Jak odnowić stare meble?

Autor: Urszula Tatur
22 paź 2020 11:37

Stare meble nie muszą się już kojarzyć wyłącznie ze stylem retro – wystarczą odpowiednie produkty i kilka trików, by zamienić je w dizajnerskie dodatki, które nadadzą naszym pomieszczeniom nowy, piękny wyraz.

Odnawiając stare wyposażenie wcale nie musimy się ograniczać do klasycznych rozwiązań. Zaskakujące rozmieszczenie kolorowych szuflad nie tylko pozwoli wprowadzić do wnętrza nowoczesny „look”, ale też z powodzeniem podkreśli jego indywidualny charakter. Fronty komody pomalowane emalią będą się stylowo odznaczać na tle jasnych ścian, sprawiając, że nasz mebel w nowej odsłonie stanie się wyjątkowym akcentem pomieszczenia.

Myśl o kosztownym i czasochłonnym remoncie kuchni spędza Ci sen z powiek? Jest na to prosty sposób – zamiast wymiany kuchennych szafek można je szybko i łatwo przemalować. Szafki w głębokiej zieleni ożywią pomieszczenie i zachęcą do kulinarnych eksperymentów. Dodatkową zaletą zastosowania emalii jest jej odporność na zmywanie i zarysowania, dzięki której bez problemu oraz uszczerbku dla mebla, usuniemy powstałe podczas pracy w kuchni zabrudzenia. W takiej przestrzeni aż chce się wypróbowywać przekazywane z pokolenia na pokolenie rodzinne przepisy.

Biurko z dawnych lat, które było świadkiem nauki rodziców może stanowić sentymentalny łącznik między pokoleniami. Odpowiednio odnowione będzie ciekawym elementem aranżacji pokoju nastolatki. Stolik pokryty emalią nabierze zupełnie nowego, modnego obecnie charakteru i dzięki temu zyska drugie życie. Uniwersalna i modna barwa sprzyjać będzie wyciszeniu i koncentracji, będąc jednocześnie idealnym uzupełnieniem najróżniejszych stylizacji wnętrzarskich.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także