PARTNER PORTALU
Jak umeblować przedpokój - praktyczne rozwiązania

Jak umeblować przedpokój - praktyczne rozwiązania

Autor: mg
17 lip 2019 11:02

Wielu traktuje przedpokój po macoszemu. Nie zapominajmy jednak, że właśnie tu witamy naszych gości. Dlatego warto go starannie zaaranżować. Pokazujemy więc ciekawe rozwiązania, które uczynią z przedpokoju wizytówkę domu.

Dobrze zaaranżowany przedpokój w niezauważalny sposób ułatwia życie. Codziennie przechodzimy przez niego kilkukrotnie, najczęściej spiesząc się do swoich obowiązków. Powtarzane tu czynności automatyzują się, dlatego każdy przedmiot powinien mieć swoje miejsce. A to oszczędza nasz czas i nerwy. Projektując aranżację, należy przede wszystkim postawić na jej funkcjonalny i przyjazny charakter. W zasięgu ręki przyda się więc konsola albo szafka, do której można odłożyć klucze. Szafka na buty i siedzisko, żeby wygodnie je zakładać. A także wieszak lub szafa na używane w sezonie kurtki i okrycia wierzchnie gości.

Żeby jednak nie przeładować niedużej przestrzeni warto zadbać o szafę, najlepiej na wymiar, która pomieści wszystkie ubrania i akcesoria. Dzięki niej możliwe jest zabudowanie nietypowych i trudnych powierzchni oraz indywidualne dobranie materiałów wykończeniowych. Niezależnie od zastosowanego rozwiązania, możemy być pewni, że wieszaki, półki i szuflady nie tylko zdołają pomieścić odzież i akcesoria, ale także doskonale je uporządkują. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także