Jasne barwy dają radość – 12 modeli mebli do salonu

Jasne barwy dają radość – 12 modeli mebli do salonu

Autor: Marta Ustymowicz
04 marz 2014 06:18

Do małego pokoju lub do przestrzennego salonu. Wprowadzają ciepły nastrój i dają wrażenie domowego klimatu. Jasne meble zawsze będą na topie. Wybraliśmy najciekawsze propozycje.

Meble to wizytówka mieszkania. Nieważne, jakie techniki wykończeniowe zostaną zastosowane we wnętrzu, to i tak meble będą „biżuterią”, która tworzy odpowiednią aranżację oraz klimat. Dla tych, co lubią jasne kolory, blask słońca oraz codzienne dobre samopoczucie doskonałym wyborem będą meble w jasnych barwach.

Kolekcja „Orient” firmy BogFran to połączenie nowoczesnego design i modnej kolorystyki. Ryflowane dekory frontów, a także wyrazista faktura podkreślają styl mebli. Równie ciekawym zestawieniem detali jest kolekcja mebli „Avalon” z oferty tej samej firmy. Wzornictwo tego systemu bazuje na prostej formie, bez zbędnej ekstrawagancji. 

Naturalne zawsze piękne

Dla osób ceniących sobie naturalny kolor drewna z pewnością spodoba się kolekcja mebli „Volare” proponowana przez firmę Meble Matkowski. Kolor naturalnego dębu został delikatnie „muśnięty czekoladą”. Wybarwienie gorzkiej czekolady ma swoją kontynuację na tylnych ścianach przeszklonych powierzchni, podkreślone jest dodatkowo subtelnym oświetleniem.

Jeśli we wnętrzu mieszkania chcemy zaszaleć z kolorem na ścianie lub wzorzystą tapetą, dobrze jest dobrać meble o bardzo jasnym wybarwieniu. Kolekcja „Cremona” firmy Stolwit Meble to meble skrzyniowe wykonane z płyty laminowanej o zwiększonej odporności na zarysowania. W skład systemu wchodzi ponad czterdzieści różnych brył.

Miłośnicy drewna dębowego z pewnością pokochają system mebli „Espoo Exclusive” z Fabryki Mebli Dębowych Zakor. Cechy charakterystyczne tej kolekcji to ryflowana struktura dębu, zestawienie ze sobą dwóch kolorów oraz połączenie szkła. Pięknie prezentują się na tle wszelkich odcieni kolorów. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także