PARTNER PORTALU
Jasny salon w stylu glamour - zobacz, jak można go zaaranżować!

Jasny salon w stylu glamour - zobacz, jak można go zaaranżować!

Autor: bm
31 marz 2019 19:42

Biel, srebro, jasne, rozbielone odcienie szarości i pastelowych kolorów podkreślają subtelny wdzięk wnętrz w stylu glamour. Urządzając salon w tym klimacie, warto postawić na meble ze szkła, metalu lub jasnego drewna.

Styl glamour ma wiele charakterystycznych cech, ale nie zawsze jest oczywisty. Wykorzystując tylko drobne jego elementy, można stworzyć jego namiastkę również we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, utrzymanych w stylu prowansalskim czy loftowym. Glamour to przede wszystkim ponadczasowa elegancja, a taki efekt osiągniemy, stawiając na wysoką jakość mebli i dodatków. Tu nic nie może być byle jakie, co bynajmniej nie oznacza przeładowania wnętrza ostentacyjnie drogimi sprzętami. Wręcz przeciwnie - wskazany jest umiar i staranne dobieranie poszczególnych elementów.

Co sprawdzi się w salonie urządzonym w stylu glamour? Na przykład, lekko stylizowane meble w kolorach jasnego drewna, szarościach lub bieli. Sofy z pikowaniami, finezyjnie wykończonymi oparciami i podłokietnikami, najlepiej w obiciu z miękkiego welwetu. Stoliki o szklanych blatach, delikatne ażurowe regały i etażerki, konsole na wygiętych nóżkach, kryształowe żyrandole itp. A wszystko najlepiej w jasnych, pastelowych kolorach, bieli lub odcieniach ecru.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także