×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Klasyczna kuchnia. Te wnętrza ci się spodobają

Klasyczna kuchnia. Te wnętrza ci się spodobają

Autor: Marta Ustymowicz
09 paź 2015 09:38
Aktualizacja: 12 paź 2015 07:57

Niepodważalnie piękne, zawsze modne i funkcjonalne. Klasyczne kuchnie to rozwiązanie ponadczasowe, które przetrwa dłużej niż niejedna nowoczesna aranżacja.

Kuchnie często nazywane są wizytówką domu. Mówi się również, że wiele świadczą o gospodyni. Jeśli więc chcesz zachwycić swoich gości wyjątkową aranżacją kuchni, wybierz meble w klasycznym stylu. 

Kolorem, który najbardziej pasuje do kuchni w klasycznym stylu jest biel i delikatne beże. Rozświetlają one wnętrze i nadają mu wyjątkowej elegancji. Jasne barwy są również dość uniwersalne, a dzięki temu, że dobrze komponują się z dodatkami we wszystkich kolorach, dają szerokie możliwości aranżacji wnętrza. Łatwiej jest również zaaranżować zupełnie nowy wystrój kuchni, ponieważ wystarczy jedynie zmienić kolor dodatków, aby kuchnia nabrała świeżego wyrazu. 

Jasna kuchnia to także dobre rozwiązanie jeśli dysponujemy niewielkim pomieszczeniem. Biel oraz beże optycznie powiększają i doskonale rozświetlają nawet najmniejsze przestrzenie. Mitem jest także, że kuchnie jasnych kolorach są trudne do utrzymania w czystości. Wystarczy wybrać materiały, które dają się łatwo sprzątać, jak lakierowane powierzchnie, szkło, gładka płyta laminowana czy blat wykonany z konglomeratu. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także