PARTNER PORTALU
Kuchnia bez uchwytów - wybierz idealnie gładkie fronty!

Kuchnia bez uchwytów - wybierz idealnie gładkie fronty!

Autor: bm
29 kwi 2019 07:24

Czyste formy i perfekcyjnie gładkie kuchenne fronty wciąż mają wielu zwolenników. Rozwiązania bezuchwytowe doskonale wyglądają zarówno w połysku, jak i w macie - zachwycają elegancją i prostotą.

Czytaj też: Kuchnia w klimacie glamour - postaw na luksus w dobrym stylu!

Można wybrać otwieranie na "dotyk", wykorzystując systemy bezuchwytowe dostępne na rynku. Można też zdecydować się na rozwiązanie mniej kosztowne - np. frezowane otwory we frontach, niewidoczne z zewnątrz, a umożliwiające wygodne otwieranie szafek. Ciekawą opcją są też uchwyty listwowe, które - chociaż widoczne - nie zakłócają monolitycznej powierzchni frontu. Efekt zazwyczaj jest minimalistyczny, zwłaszcza jeśli wybierzemy nowoczesne, gładkie fronty, bez frezowań i elementów dekoracyjnych. Jednolita powierzchnia frontów kuchennych szafek doskonale harmonizuje z wciąż modnym stylem eleganckiego minimalizmu.

Meble bezuchwytowe lub z uchwytami ukrytymi najlepiej prezentują się w bieli, kamiennych odcieniach szarości, czerni i głębokich, nasyconych kolorach - szczególnie w wysokim połysku. Gładkie, pozbawione dodatkowych elementów fronty wprowadzają wrażenie sterylności i niczym nie zmąconej elegancji pomieszczenia. Taka kuchnia zawsze wygląda efektownie i nie nudzi się zbyt szybko.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także