×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kuchnia na wymiar. 12 pomysłów na modną aranżację

Kuchnia na wymiar. 12 pomysłów na modną aranżację

Autor: Alicja Pietrowska
21 sie 2015 11:15
Aktualizacja: 24 sie 2015 08:02

Kuchnia na wymiar to bardzo praktyczne rozwiązanie. Mimo że wiąże się ze sporym wydatkiem, posiada tak wiele zalet, że nie sposób je wszystkie wymienić. Zobaczcie kilka inspirujących aranżacji.

W przypadku, gdy nasza kuchnia jest nietypowym pomieszczeniem jeśli chodzi o kształt, np. wąskim, albo małym - to meble na wymiar, które możemy idealnie dopasować do wymiarów naszej kuchni będą na pewno idealnym rozwiązaniem. Są dość drogie, jednak zamawiając meble u stolarza mamy pewność, że projekt całkowicie spełni nasze oczekiwania. 

Decydując się na kuchnię na wymiar mamy wpływ na rodzaj i wykończenie frontów, blatów czy uchwytów. W takiej kuchni montowane są także komfortowe szuflady i kosze dopasowane do rozmiaru poszczególnych szafek. Dzięki nowoczesnym systemom okuć możemy je otwierać bez żadnego wysiłku i nawet bardzo obciążane szafki działają płynnie i gładko.  Możemy także zdecydować się na górne szafki klapowe z wewnętrznym oświetleniem, czy też w ogóle z nich zrezygnować.

Opcji i dostępnych rozwiązań jest bardzo wiele. Wystarczy tylko dobry pomysł i rzetelny wykonawca. Poniżej przedstawiamy kilka modnych stylizacji wnętrz kuchennych. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także