×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kuchnia na wymiar. 15 pomysłów projektantów

Kuchnia na wymiar. 15 pomysłów projektantów

Autor: Alicja Pietrowska
16 paź 2015 09:11
Aktualizacja: 19 paź 2015 08:37

Kuchnia pod zabudowę to dość kosztowne, ale bardzo wygodne rozwiązanie. Meble wykonane na zamówienie możemy doskonale dopasować do potrzeb wnętrza.

Meble kuchenne na wymiar mają wiele zalet, których nie posiadają gotowe produkty ze sklepu. Po pierwsze pozwalają na dopasowanie do indywidualnych potrzeb wnętrza oraz naszych wymagań. Co jest niebagatelne w przypadku gdy nasza kuchnia jest mała, wąska lub posiada nietypowy kształt.

Decydując się na tę opcję można też wpływać na wygląd mebli, ponieważ bierzemy czynny udział w całym procesie projektowania kuchni. Wybieramy kolor frontów, wykończenie blatów, stylistykę uchwytów - sami od podstaw tworzymy styl oraz wygląd pomieszczenia.

Meble na wymiar są też zazwyczaj lepszej jakości niż te sklepowe, ponieważ produkowane są ręcznie, a nie masowo, na taśmie fabryki. Możemy kontrolować jakie okucia, zawiasy czy zawieszki zostały zamontowane, a wszelkie niedociągnięcia projektu korygowane są na bieżąco. 

Zabudowa na wymiar to możliwość realizacji swojej wizji projektowej. Meble mogą mieć dowolny układ oraz kształt, a także posiadać tyle półek oraz szafek, ile potrzebujemy. 

Zobaczcie ciekawe pomysły na zabudowę kuchenną na wymiar. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także