×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kuchnia w drewnie. Te meble są teraz modne

Kuchnia w drewnie. Te meble są teraz modne

Autor: Marta Ustymowicz
08 wrz 2015 10:46
Aktualizacja: 09 wrz 2015 07:56

Kuchnia z rysunkiem drewna prezentuje się naturalnie i świeżo. Zobacz propozycje producentów i sprawdź, co jest teraz modne.

Kuchnia z rysunkiem drewna kojarzy się głównie z klasycznymi aranżacjami. Możliwe, że zdobi jeszcze wiele domów naszych babć, jako tradycyjna jednorzędowa zabudowa z dużą ilością witryn i zdobionych frontów. Klasyczne kolekcje kuchni produkuje się do dziś, ponieważ są one ponadczasowe i często powracają jako modny trend. Drewno dedykowane jest również kuchniom rustykalnym.

Materiał ten odnajdzie się jednakże i w nowoczesnych aranżacjach. Szczególnie, że domeną nowoczesnych kuchni jest duża ilość pustych powierzchni (np. fronty bez uchwytów lub duże kuchenne szafy), na których słoje i rysunek drewna mogą się pięknie prezentować. Drewno daje dużo swobody w aranżacji przestrzeni kuchennej. Dobrze prezentuje się z modnymi obecnie lakierowanymi powierzchniami. Zarówno w zestawieniu z nimi, jak i znajdując się pod błyszczącą powłoką. W wersji matowej drewno pasuje doskonale do kuchni w stylu minimalistycznym.

Kuchnie z rysunkiem drewna warto połączyć z modnym detalem. Może być nim np. kolor. Ciemne drewno szczególnie dobrze współgra z czernią i bielą, zaś jasne z lekko przyćmionymi odcieniami beżowej barwy czy uroczymi pastelami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także