×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kuchnia z barem. Zobacz najlepsze aranżacje

Kuchnia z barem. Zobacz najlepsze aranżacje

Autor: Marta Ustymowicz
20 paź 2015 09:17
Aktualizacja: 21 paź 2015 07:51

Bar sprawi, że kuchnia będzie wygodniejsza i bardziej funkcjonalna. Zobacz, jak ją urządzić zgodnie z obowiązującymi trendami.

Bar może zupełnie odmienić wnętrze kuchni. To doskonały sposób na przesłonięcie jej wnętrza, ale również rozwiązanie dla tych, którzy nie mają miejsca na pełnowymiarową jadalnię. Kuchnie otwarte na strefę dzienną stwarzają naturalne możliwości do adaptacji baru. To właśnie z nimi barki komponują się najlepiej. Bar łączy kuchnię z salonem, ale jednocześnie rozdziela też oba pomieszczenia. Zaznacza wyraźną granicę pomiędzy nimi, ale i sprawia, że są ze sobą spójne. 

Pomysłów na barek może być wiele. Kamienny, z płyty meblowej, murowany. Ważne, aby nawiązywał do ogólnej stylistyki kuchni i salonu. Całkowicie zabudowany bar będzie przesłaniał ciąg roboczy w kuchni, otwarty, a więc w postaci blatu osadzonego na grubej nodze może dodać wnętrzu przestrzeni. Warto ustawić przy nim wysokie krzesła - hokery. Dzięki nim bar będzie mógł służyć jako stół jadalniany. To praktyczne rozwiązanie jeśli nie mamy miejsca na klasyczny stół z krzesłami, ewentualnie barek będzie dobrym miejscem na szybką, poranną kawę czy śniadanie. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także