×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Łazienka w sypialni. Zaskakujące aranżacje z polskich domów

Łazienka w sypialni. Zaskakujące aranżacje z polskich domów

Autor: Marta Ustymowicz
07 sie 2015 10:45
Aktualizacja: 10 sie 2015 08:07

Łazienka w sypialni to kontrowersyjne połączenie, które mimo wszystko, może zapewnić ogromną wygodę. Sprawdź jak urządzili ją inni i zobacz czy takie rozwiązanie będzie odpowiednie dla ciebie.

Łazienka w sypialni to trend, który od niedawna gości w domach Polaków. I choć ma sporo przeciwników, staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Połączenie łazienki z sypialnią jest czymś zupełnie odmiennym, niż złączenie kuchni z salonem. I chociaż oba mają służyć pogłębianiu relacji rodzinnych i ułatwiać spędzanie wspólnego czasu, to wanna obok łóżka może być kontrowersyjnym pomysłem. 

Bardziej odważne osoby, które nie mają przed sobą żadnych zahamowań, mogą stworzyć jedno duże pomieszczenie sypialniano - kąpielowe. Bez ścian, granic i barier. Warto jedynie umieścić toaletę w osobnym pomieszczeniu, lub chociaż przedzielić ją niewysoką ścianką. 

Innym rozwiązaniem może być urządzenie łazienki, jako wspólne pomieszczenie, ale z pewną dozą prywatności. Wystarczy przedzielić oba pomieszczenia przesuwnymi drzwiami ze szkła. Mlecznego lub całkowicie przeźroczystego. Warto jednak pamiętać, że łącząc te dwa, mimo wszystko różniące się od siebie, pomieszczenia, należy je urządzić w podobnej konwencji. Zastosować zbliżoną kolorystykę i współgrające ze sobą detale. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także