×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Mała kuchnia. 10 sposobów, jak ją praktycznie urządzić

Mała kuchnia. 10 sposobów, jak ją praktycznie urządzić

Autor: Marta Ustymowicz
11 wrz 2015 13:31
Aktualizacja: 14 wrz 2015 08:21

Z jednej strony przytulna, dzięki czemu wszystko jest w zasięgu ręki, jednak z drugiej ograniczona powierzchnią. Zobacz jak sprytnie i praktycznie można urządzić małą kuchnię.

Urządzenie małej kuchni bywa trudnym zadaniem. Jednak stworzenie funkcjonalnej i praktycznej aranżacji nawet na niewielkiej powierzchni jest możliwe. Najważniejsze, to zagospodarować przestrzeń kuchni tak, aby wszystko było uporządkowane i miało swoje miejsce. W tym celu przydadzą się specjalne szafki cargo, których pojemność jest bardzo duża. Przechowywanie pod blatem jest niezwykle ważnym elementem, jednak na blacie również musi być sporo miejsca. Aby zyskać nieco miejsca, warto przymocować do ściany relingi, na których można zawiesić dodatkowe półeczki, pojemniki z przyprawami czy inne przydatne akcesoria. 

Kuchnia będzie wyglądała na większą, jeśli połączymy ją z salonem. To rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla małych mieszkań. Sprawia, że wnętrze jest bardziej przestronne i jaśniejsze. W kuchni łączonej z pokojem dziennym łatwiej też o wygospodarowanie miejsca na jadalnię. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także