×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble "astrologiczne" - wybierz meble dla zodiakalnego Lwa

Meble "astrologiczne" - wybierz meble dla zodiakalnego Lwa

Autor: mg
22 lip 2019 09:42

Rozpoczynamy cykl tekstów adresowanych do poszczególnych... znaków zodiakalnych. Wszak moment narodzin ponoć kształtuje naszą osobowość. Więc być może ma również wpływ na typ wnętrz, w których dobrze się czujemy, i które preferujemy.

23 lipca wyznacza początek władania zodiakalnego Lwa. Dlatego właśnie od tego znaku rozpoczynamy nasz cykl. Postaramy się zaprezentować meble, które są zgodne z charakterystyką poszczególnych znaków zodiakalnych. Czy nasze wskazania okażą się trafne? Musicie osądzić sami.

Lwy to osoby o silnych osobowościach, obdarzone inteligencją i ciekawością świata. Lubią błyszczeć, a niekiedy popisywać się i skupiać na sobie uwagę innych. Potrzebują akceptacji i łakną podziwu. Jakie zatem meble dedykowane są zodiakalnym Lwom? Przede wszystkim wykonane z materiałów wysokiej jakości i efektowne, takie, którym towarzyszy efekt "wow". Jeżeli meble tapicerowane, to najlepiej rozłożyste zestawy wypoczynkowe, koniecznie o oryginalnych bryłach. Do tego tapicerowane skórą, która wciąż jest synonimem luksusu. Wśród wybieranych kolorów prym wiodą energetyczne barwy, a więc czerwony, żółty bądź pomarańczowy. Wnętrze, w którym przebywa zodiakalny Lew, ma bowiem emanować pozytywną energią i pulsować nieskrępowaną chęcią życia.

Jeżeli luksus, to na pewno naturalne materiały - zamiast mebli wykonanych z płyt drewnopochodnych, pojawia się tylko drewno w swojej najszlachetniejszej postaci. Komody, witryny, stoły i szafki muszą być wykonane z dębu, który jest królem wśród drzew, tak samo jak lew wśród zwierząt. Do tego dochodzą zwracające uwagę dodatki, często w kolorze postarzanego złota lub miedzi - uchwyty meblowe, nóżki stolików, obramowania blatów. 

Wnętrze, w którym mieszka Lew, musi być luksusowe i eleganckie, wyposażone meblami z najwyższej półki i dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Cóż, wszak Lew jest królewskim znakiem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także