×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble "astrologiczne" - wybierz meble dla zodiakalnej Wagi

Meble "astrologiczne" - wybierz meble dla zodiakalnej Wagi

Autor: mg
23 wrz 2019 10:04

Wagi są zadeklarowanymi domatorami. Cenią estetycznie urządzone wnętrza, a przy tym są niezwykle towarzyskie, dlatego aranżują swoją przestrzeń w sposób umożliwiający organizowanie spotkań towarzyskich i rodzinnych przyjęć.

Czytaj też: Meble "astrologiczne" - zobacz meble dla zodiakalnej Panny

Wagi nie ukrywają, że dom i rodzina mają dla nich szczególne znaczenie. Nic dziwnego, że lubią, gdy ich najbliższe otoczenie jest zaaranżowane ze smakiem. Liczą się dla nich komfort i wygoda i właśnie tymi kryteriami kierują się, wybierając meble. Zatem w salonie Wagi na pewno znajdzie się rozłożysty zestaw wypoczynkowy, na którym zmieści się cała rodzina, planująca wspólnie spędzić wieczór. Równie dobrze może to być rozbudowany modułowy narożnik lub dwie sofy stojące obok siebie oraz fotel. W takim miejscu bez problemu będzie można również zorganizować przyjęcie z udziałem przyjaciół i znajomych.

Rodzinna Waga chętnie wybierze też duży stół jadalniany, koniecznie przewidziany na większą liczbę osób. W przypadku ograniczonego metrażu można skorzystać z modelu rozkładanego.

Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o kuchni, która coraz częściej pełni rolę nie tylko miejsca, w którym przygotowuje się posiłki, ale też przestrzeni przeznaczonej do rodzinnych lub towarzyskich spotkań. Zatem kuchnia musi być koniecznie otwarta na salon, najlepiej z wielofunkcyjną, obszerną wyspą lub przynajmniej zgrabnym półwyspem.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także