×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do przedpokoju. Nowości z polskich sklepów

Meble do przedpokoju. Nowości z polskich sklepów

Autor: Alicja Pietrowska
21 lip 2015 09:55
Aktualizacja: 22 lip 2015 08:39

Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania. Warto więc zadbać, aby jego aranżacja była modna i ciekawa. Zobacz co aktualnie oferują sklepy meblowe.

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem do którego wchodzimy. To wizytówka naszego mieszkania. Pełni także funkcję czysto funkcjonalną. Oddziela wejście główne od pomieszczeń mieszkalnych, jest też trasą komunikacyjną prowadzącą do reszty pomieszczeń. Ważne jest więc, aby aranżacja przedpokoju była ciekawa, funkcjonalna i uważnie przemyślana. 

Meble do przedpokoju często trudniej dobrać, niż te do innych pomieszczeń - im przedpokój ciaśniejszy i mniej ustawny, tym więcej trzeba się nagłowić, by ustawić wszystkie niezbędne elementy. W przedpokoju musi się znaleźć szafa, która pomieści nasze ubrania i w razie potrzeby ukryje mopa, deskę do prasowania lub odkurzacz. Podstawą wyposażenia przedpokoju są również półki na buty, szafka na czapki i rękawiczki , a także lustro. Jeśli nasz przedpokój jest duży warto ustawić w nim ławkę, krzesełko albo puf. Pozwoli to nie tylko wygodnie założyć buty - elementy te pięknie urozmaicą także wnętrze i sprawią, że nabierze ciekawego wyglądu. W małym mieszkaniu zamiast szafy na ścianie możemy zawiesić wieszak na ubrania, lub postawić wolnostojący. Opcji jest wiele, bowiem producenci oferują wiele rozwiązań, które umożliwią ciekawą aranżację przedpokoju.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także