PARTNER PORTALU
Meble do sypialni - jak wprowadzić kolorowe elementy

Meble do sypialni - jak wprowadzić kolorowe elementy

Autor: mg
18 lip 2019 09:16

Sypialnia powinna być oazą spokoju. To nie znaczy wcale, że nie można wprowadzić do niej nieco ożywiającego przestrzeń koloru. Podpowiadamy, jak to zrobić, by powstało stylowe wnętrze.

Bardziej intensywny kolor zastosowany w sypialni wcale nie oznacza aranżacyjnego chaosu. Wprowadzony z rozmysłem jest gwarantem stylowej aranżacji. Wystarczy tylko fajny, spójny stylistycznie pomysł.

Ciekawym rozwiązaniem jest użycie kolorowego wezgłowia w łóżkach tapicerowanych. Jeżeli głęboki odcień (np. granat, butelkowa zieleń bądź bordo) zostanie dodatkowo zestawiony z welwetową, miękką tkaniną obiciową, powstanie przytulna, elegancka aranżacja. Zwolennicy bardziej odważnych pomysłów mogą skorzystać z nowoczesnych wezgłowi, składających się z dowolnie łączonych geometrycznych modułów. W tym przypadku można pokusić się o stworzenie wielobarwnego kolażu. 

Kolor do sypialni można też wprowadzić, korzystając z kolorowych poduszek. To zdecydowanie najprostszy sposób na ożywienie jej przestrzeni. Pamiętajmy również o szafach z drzwiami przesuwnymi. Dają one możliwość dowolnego żonglowania rodzajami wypełnień - dzięki temu równie dobrze możemy skorzystać z soczystych monokolorów, jak też fantazyjnych nadruków.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także