PARTNER PORTALU
Meble i dodatki do wnętrz w jesiennych kolorach

Meble i dodatki do wnętrz w jesiennych kolorach

Autor: bm
17 wrz 2018 10:12

Kiedy zbliża się jesień, coraz częściej myślimy o tym, żeby zaszyć się w ciepłym, przytulnym wnętrzu, utrzymanym w stonowanych odcieniach. Barwy jesieni nie muszą być szare i smutne - warto wybrać nieco energetyczne odcienie żółci, zieleni czy czerwieni lub lekko przygaszone wersje tych samych kolorów.

Kolory jesieni kojarzą się z przytulnymi wnętrzami, które działają kojąco na wzrok i nastrój, w których dobrze się odpoczywa. Brązy, ciemne czerwienie, musztardowe odcienie żółci, pomarańcz, ciemna zieleń - wszystkie te barwy, odpowiednio skomponowane, pozwolą stworzyć takie wnętrze. Kolory mogą być zarówno w wersjach nasyconych, jak i stonowane, jakby lekko poszarzałe - w zależności od upodobań mieszkańców. Doskonale pasują do nich miękkie tkaniny, np. welur czy aksamit, meble z litego drewna lub w przypominających je okleinach, motywy roślinne, np. liście lub owoce, ale także szkocka krata czy abstrakcyjne, geometryczne wzory.

Zaaranżowane w takim klimacie wnętrze można łatwo zmienić, wybierając nieco inne dodatki. W zależności od tego, co wybierzemy, to samo pomieszczenie może przejść metamorfozę i zyskać nastrój bożonarodzeniowy, wielkanocny, wiosenny...

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także