×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble łazienkowe - jak ocieplić minimalistyczne wnętrze

Meble łazienkowe - jak ocieplić minimalistyczne wnętrze

Autor: mg
20 gru 2017 12:28

W łazienkach, zarówno tych niewielkich, jak i mogących pochwalić się większym metrażem, króluje aranżacyjny minimalizm, wyrażający się użyciem stonowanych kolorów i prostych form. Jednak bez problemu można przełamać ten stylistyczny chłód, wprowadzając meble z elementami drewnianymi.

Jak zaaranżować niewielką łazienkę?

Biel to niekwestionowana królowa większości łazienek. Dotyczy to zarówno koloru ścian, użytej ceramiki, jak i zastosowanych mebli. Tego typu kolorystyka zapewnia we wnętrzu poczucie sterylnej czystości i aranżacyjną harmonię. Zresztą jasne kolory optycznie powiększają to zwykle i tak niewielkie pomieszczenie. Tym samym wybór jasnej kolorystyki wydaje się być jak najbardziej zrozumiały.

Jednakże bez problemu możemy ocieplić wnętrze łazienki, które przecież służy nie tylko codziennym zabiegom higienicznym, ale też nieskrępowanemu relaksowi. Pomocne w tym mogą być meble. Wystarczy wybrać modele, w których zastosowane zostały elementy drewniane. Najczęściej są to imitacje struktur drewna, gdyż naturalne materiały źle reagują na działanie wilgoci.

Fragmenty drewnopodobnych frontów i blatów ocieplają aranżację łazienki i nadają jej bardziej przytulny charakter. Poza tym dobrze prezentują się zestawione z białymi elementami. Do wyboru są meble zdobione jasnymi, jak i ciemnymi wybarwieniami drewna.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także