PARTNER PORTALU
Meble w jadalni. Te kolekcje są na topie

Meble w jadalni. Te kolekcje są na topie

Autor: Alicja Pietrowska
08 kwi 2017 07:44

Jadalnia pełni ważną rolę w mieszkaniu. To tu skupia się życie rodzinne. Warto poświęcić więc nieco więcej czasu na wybór odpowiedniego stołu i krzeseł.

Jadalnia to miejsce, gdzie życie rodzinne łączy się z towarzyskim. To tu przygotowujemy drobne posiłki, przyjmujemy gości, czytamy poranną gazetę, a czasem nadrabiamy zaległości w pracy. Warto więc urządzić to miejsce ładnie i z pomysłem. Kluczem do ciekawej aranżacji są ciekawe dodatki oraz odpowiednie meble, które łączą funkcjonalność z estetyką. 

Głównym bohaterem jadalni jest oczywiście stół. Jeśli mamy taką możliwość najładniej zaprezentuje się on na środku pomieszczenia tak, aby każdy miał do niego swobodny dostęp. Tuż nad stołem możemy powiesić jedną lub dwie lampy, które odpowiednio doświetlą miejsce spożywania posiłków oraz stworzą odpowiednią atmosferę. W jadalni możemy również ustawić komodę, barek na napoje oraz witrynę ze szklanymi drzwiami, która świetnie sprawdza się jako miejsce na zastawę, porcelanę czy też rodzinne pamiątki. W jadalni ważną rolę odrywają również krzesła. Możemy postawić na modele typowo nowoczesne, wyróżniające się prostą linią, lub też krzesła tapicerowane wyglądem przypominające fotele. Inną modną opcją są krzesła drewniane z fantazyjnie wygiętym lub prostym oparciem. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także