×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble w salonie. Nowoczesne kolekcje w jasnych kolorach

Meble w salonie. Nowoczesne kolekcje w jasnych kolorach

Autor: Marta Ustymowicz
08 paź 2015 21:11
Aktualizacja: 22 paź 2015 07:46

Jasne meble mają wiele zalet, przez co są chętnie wybierane do aranżacji wnętrz. Szczególnie ciekawie prezentują się w salonie. Zobacz nowoczesne kolekcje w jasnych kolorach.

Chcesz, aby twój salon był jasny i świetlisty, a do tego nowoczesny i modny? Wybierz meble w jasnych barwach. To gwarancja wspaniale urządzonego wnętrza.

Wrażenie czystego i rozświetlonego salonu dadzą z pewnością meble w białych barwach. Jednak nie zapewnią one przytulności, dlatego warte uwagi są kolekcje z dekorem jasnego drewna oraz w jasnej okleinie - beżowej, delikatnie zielonej czy szarej. Dzięki takim meblom, aranżacja salonu nie będzie monotonna. 

Jasne kolory sprawiają, że do wnętrza wpada więcej naturalnego światła. To ważne, bowiem dzięki temu czujemy się bardziej zrelaksowani i mamy lepszy humor, niż gdybyśmy przebywali na co dzień w ciemnym salonie. Jasne drewno czy rozbielone odcienie oklein doskonale komponują się też z kolorowymi dodatkami. Wybierając jasne meble otwieramy więc sobie szeroko furtkę do różnych możliwości aranżacji strefy dziennej domu czy mieszkania. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także