Meblujemy duży salon - 20 wyjątkowych inspiracji

Meblujemy duży salon - 20 wyjątkowych inspiracji

Autor: bm
14 wrz 2018 14:18

Jeśli w salonie nie ogranicza nas zbyt mała przestrzeń, mamy wiele możliwości aranżacji wnętrza zgodnego z naszymi upodobaniami i stylem życia. Zobacz, jak wygląda duży salon w polskich mieszkaniach.

Rozbudowane systemy wypoczynkowe z licznymi funkcjami zwiększającymi komfort wypoczynku, podręczne stoliki i podnóżki w ilościach wystarczających dla całej rodziny, miejsce na książki, kolekcje ulubionych przedmiotów, designerskie lampy i inne elementy dekoracyjne. Na wszystko to możemy sobie pozwolić będąc w posiadaniu salonu o dużym metrażu. W takim wnętrzu nie musimy obawiać się, że meble o zbyt dużych gabarytach przytłoczą pomieszczenie, łatwiej też wyeksponować tutaj designerskie przedmioty, które są warte pokazania.

W dużym salonie sprawdzą się m. in. regały - biblioteki na całą ścianę, narożniki w kształcie litery U, szezlongi i rozłożyste fotele. Dobrym rozwiązaniem w przypadku dużych przestrzeni jest też połączenie w jednym wnętrzu funkcji salonu, kuchni i jadalni. Strefy są bowiem na tyle przestronne, że można swobodnie korzystać z ich funkcji, nie mając wrażenia np. że oglądamy telewizję siedząc... w kuchni.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także