PARTNER PORTALU
Minimalistyczna łazienka - jakie pasują do niej meble

Minimalistyczna łazienka - jakie pasują do niej meble

Autor: mg
19 sie 2019 12:17

Minimalistyczna łazienka to doskonała propozycja dla miłośników nowoczesnych aranżacji. Podpowiadamy, jakie meble będą do niej najbardziej pasowały.

Minimalistyczna łazienka jest ponadczasowa. Proste, geometryczne formy mebli, pozbawione zbędnych dekoracji oprą się upływowi czasu i zmieniającym się trendom.

W minimalistycznej łazience króluje biel - czysta, higieniczna, rozświetlająca wnętrze i optycznie je powiększająca, ale też zimna i sterylna, co nie wszystkim odpowiada. Dlatego producenci mebli często proponują kolekcje, w których pojawiają się ocieplające kolory drewna - w postaci całych modułów lub tylko pojedynczych elementów, np. blatów lub wypełnień otwartych półek.

Minimalistyczna łazienka stoi też pod znakiem ładu i harmonii, dlatego musi "poradzić" sobie z nadmiarem przedmiotów, których przecież w łazience nie brakuje. By ukryć je, warto sięgnąć po meble z funkcją przechowywania - zamykane szafki podumywalkowe, wąskie, ale pojemne szafki wiszące, a nawet lustra z półkami dyskretnie schowanymi za szklanymi taflami. Wówczas wszystkie przedmioty stosowane podczas zabiegów higienicznych i kosmetycznych znajdą swoje miejsce.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także