×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modna kuchnia. 10 jasnych i przytulnych aranżacji

Modna kuchnia. 10 jasnych i przytulnych aranżacji

Autor: Alicja Pietrowska
07 wrz 2015 21:14
Aktualizacja: 11 wrz 2015 07:44

Jasna i przytulna aranżacja to przepis na piękne wnętrze kuchni. Jeśli nie masz pomysłu jak ją urządzić, zajrzyj do naszej galerii. Prezentujemy w niej klimatyczne aranżacje.

O przytulności wnętrza kuchni decydują jasne, delikatne kolory, jak również naturalne materiały. To właśnie nimi najlepiej się otaczać, jeśli chcemy stworzyć ciepłe w wyglądzie wnętrze kuchenne. Urządzanie takiej kuchni zachęca do eksperymentów. Ważne jest, by meble nie były „idealne”. Mile widziane są szafki z drewna, na których wyraźnie widać sęki czy przetarcia. Przytulna kuchnia nie boi się kolorów. Choć najładniej prezentują się fronty w kolorze białym, równie ładnie prezentują się: ciepła zieleń, rozmyty błękit, jesienny brąz i ciepłe szarości.

W przypadku „klimatycznych” kuchni stylizowanych elementy dekoracyjne pełnią dużą rolę. Frezowania, pilastry, fantazyjnie wycięte listwy podstawy czy zwieńczenia szafek, ażurowe drzwiczki czy ornamentyka frontów kuchennych. Dobrze by było, żeby drewno wyglądało na stare i dość toporne. Bardzo ważne są również uchwyty. Najlepsze są mosiężne, duże rączki, które dodatkowo podkreślają naturalny charakter i kolor drewna.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także