Modna kuchnia. Piękne aranżacje z mieszkań Polaków

Modna kuchnia. Piękne aranżacje z mieszkań Polaków

Autor: Alicja Pietrowska
20 gru 2015 11:32

Jak Polacy urządzają swoje kuchnie? Czy jesteśmy powściągliwi, czy skłaniamy się ku nietypowym rozwiązaniom? Jakie meble cieszą się największym powodzeniem? Odpowiedz w galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najmodniejsze kuchnie Polaków. 
Jeszcze do niedawna Polacy nie przykładali większej uwagi do tego jak wyglądały ich kuchnie, ale ta sytuacja uległa diametralnej zmianie. Kuchnie w naszych domach wyglądają coraz lepiej, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom praca w kuchni stała się szybsza, łatwiejsza i zdecydowanie przyjemniejsza.

Trendem jest styl nowoczesny – prosty, funkcjonalny, minimalistyczny, który widoczny jest w większości kuchni Polaków. Bardzo modne są połączenia kolorów: biały-czarny, biały-szary lub minimalistyczne w wyglądzie kuchnie całkowicie utrzymane w białej tonacji.

Poza tym coraz wyraźniej nasze kuchnie zdobywa drewno. Kojarzy się ono raczej ze stylem klasycznym, ale obecnie występuje także w nowoczesnych wnętrzach, jako element ocieplający chłodne w wyrazie aranżacje w jasnej kolorystyce. Jeżeli chodzi o kolory drewna czy forniry, bardzo modne są wszelkie wybarwienia dębu czy orzecha. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także