×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Modne meble do jadalni. Nowości w cenie od 500 zł

Modne meble do jadalni. Nowości w cenie od 500 zł

Autor: Alicja Pietrowska
16 wrz 2014 07:30

Biel kojarzy się z czystością, świeżością i elegancją. W przypadku wnętrz ma jeszcze więcej zalet - sprawia, że salon czy jadania wydaje się większa. Warto więc zastanowić się nad tą opcją kolorystyczną - oto 10 najnowszych propozycji.

Biel od pewnego czasu robi we wnętrzu zawrotną karierę. Jednak pomieszczeniem, w którym jasne meble prezentują się wyjątkowo korzystnie, jest jadalnia. Co więcej, wybierając meble o białej, jasnej barwie nie tylko podkreślimy jej elegancki, wysublimowany wygląd - taka jadalnia doskonale dopasuje się do otwartej kuchni, niezależnie od wzornictwa i kolorystyki mebli w kuchni. 

Dzisiejszy rynek oferuje nam meble do jadalni, w tym stoły czy krzesła o różnym kształcie, stylu i walorach użytkowych. Warto jednak wiedzieć, iż meble w salonie muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Kwestią, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest np. rozmiar i kształt stołu. W dużym, przestrzennym salonie, możemy pozwolić sobie na własną inwencję, jeżeli chodzi o wielkość stołu i jego kształt. W małym pomieszczeniu z pewnością lepszy będzie stół okrągły niż prostokątny. Będzie on pasował również do pomieszczeń kwadratowych.

Jeżeli wybierzemy stół z okrągłym blatem, zastanowić się należy także nad opcją stołu na jednej nodze. Trzy lub cztery nóżki podtrzymujące blat to mniejsza wygoda niż jedna centralna podpora, lecz bardziej funkcjonalna ze względu na większą stabilność. 

Ceny prezentowanych mebli są sugerowane. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także