Modne mieszkanie. Wybierz piękne meble z rysunkiem drewna

Modne mieszkanie. Wybierz piękne meble z rysunkiem drewna

Autor: Marta Ustymowicz
19 sie 2015 09:35

Meble z rysunkiem drewna to piękny element wyposażenia salonu. Wróciły do łask wraz z modą na naturalne wnętrza i widocznie przypadły do gustu Polakom. Zobacz najciekawsze kolekcje.

Popularne są nie tylko jasne odcienie drewna, ale także ciepłe, orzechowe tonacje. Jeszcze do niedawna mało kto odważyłby się wyposażyć salon w meble, na powierzchni których rysują się sęki i nieestetyczne spękania. Dziś natomiast takie meble są synonimem elegancji i dobrego smaku. Im bardziej naturalne w wyglądzie, tym lepiej. 

Oprócz naturalnego charakteru, jakie wprowadzają do wnętrza, mogą je także optycznie powiększać. Doskonale łączą się ze wszystkimi barwami i z ich pomocą mogą dopasowywać się do różnych stylów wnętrza - od skandynawskich pod eklektyczne. Nowoczesne kolekcje do salonu "przemycają" naturalne drewno w postaci drobnych wstawek lub pełnych korpusów mebli, wyposażonych w białe, lakierowane fronty. Klasyczne kolekcje najczęściej w całości prezentują rysunek drewna. 

Meble z rysunkiem drewna są także idealną podstawą do wprowadzenia w salonie nastrojowego klimatu. Modele wyposażone w wewnętrzne oświetlenie w witrynach, najlepiej ciepłe, żółto-brązowe, sprawią, że wnętrze nabierze przyjemnego charakteru i będzie się w nim łatwo zrelaksować. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także