×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modny salon. 5 fantastycznych pomysłów na telewizor

Modny salon. 5 fantastycznych pomysłów na telewizor

Autor: Alicja Pietrowska
16 cze 2016 09:14

Telewizor to nieodłączny element aranżacji każdego salonu, warto więc odpowiednio go wyeksponować. Zobaczcie ciekawe pomysły polskich projektantów.

Telewizor w polskich domach stał się nieodłączną częścią wyposażenia wnętrza. Jest to tak powszechne i częste zjawisko, że producenci nawet dostosowują wygląd szafek RTV do stylistyki odbiorników telewizyjnych. Wybór mebli, jak i sposobów na ustawienie telewizora w salonie jest bardzo zróżnicowany. Telewizor możemy ustawić na niewielkiej szafce RTV lub zawiesić na ścianie.

Dzięki obramowaniu telewizor dobrze wpasowuje się w pomieszczenie, stając się nie tylko jednym ze sprzętów, ale także jego dekoracją. Aby w pełni wykorzystać użytkowe i estetyczne walory zabudowy, można ją wykończyć w sposób komponujący się z wystrojem całego pomieszczenia. Lekka zabudowa pozwala także przysłonić elementy mocowania i przewody, które ze względu na swój mało estetyczną prezencję psują wygląd salonu. Jeśli zabudowa jest zrobiona w formie ścianki z półkami, daje dodatkową przestrzeń użytkową – na przykład do przechowywania płyt lub ustawienia dekoracji.

Telewizor możemy także ustawić bardziej tradycyjnie, np. na specjalnie do tego przeznaczonej, niskiej szafce. Poza małą wysokością, dostosowaną do pozycji wzroku osoby siedzącej naprzeciw telewizora, szafki te mają również często praktyczne półeczki, służące do przechowywania drobnych przedmiotów. Oferta szafek RTV dostępnych w polskich sklepach jest bardzo zróżnicowana. Do wyboru mamy modele nowoczesne, jak też te wyróżniające się bardziej klasyczną formą.

Zobaczcie świetne pomysły na telewizor w domu.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także