Modny salon. Niebanalne pomysły na białą sofę

Modny salon. Niebanalne pomysły na białą sofę

Autor: Alicja Pietrowska
30 lis 2015 10:46

Jasny mebel wypoczynkowy sprawdzi się w każdym salonie, niezależnie od stylistyki czy klimatu wnętrza. W galerii zdjęć kilka modnych pomysłów na białą sofę.

Biała sofa z pewnością wymaga większej uwagi jeśli chodzi o utrzymanie w czystości, jednak jej urok i niezaprzeczalna elegancja rekompensuje wszelkie niedogodności z tym związane. Jasny narożnik, wersalka czy sofa prezentuje się pięknie i bardzo dostojnie. Wnosi do wnętrza smak oraz odrobinę luksusu.

Ze względu na swoją uniwersalną kolorystykę łatwo ją dopasować do dowolniej stylistyki wnętrza, a sama bryła, nawet jeśli jest pokaźnych rozmiarów nie przytłacza aranżacji. Jasne barwy wnoszą bowiem do wnętrza przestrzeń oraz harmonijnie wtapiają się w całość aranżacji.

Jeśli chodzi o kształt sofy, stylistyka jest niemal dowolna. W galerii znalazło się kilka propozycji wyróżniających się nowoczesną linią, jak również przykłady mebli bardziej tradycyjnych w wyglądzie. Projektanci we wnętrzach salonu chętnie ustawiają kilka sof obok siebie, tworząc tym samym bardzo ciekawe kompozycje, jak też w duecie z dekoracyjnym pufem czy fotelem. Po więcej inspiracji zapraszamy do dzisiejszej galerii zdjęć.     

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także