×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Modny salon. Zobacz jak urządzają go Polacy

Modny salon. Zobacz jak urządzają go Polacy

Autor: Alicja Pietrowska
Dodano: 26 sie 2015 11:15
Zaktualizowano: 27 sie 2015 08:13

Dobrze urządzony salon powinien być wygodny i funkcjonalny. Ważne, by dobrze służył domownikom i podobał się gościom. Zobacz jak wygląda w domach Polaków.

Poszukując inspiracji warto czasem dyskretnie podpatrzeć jak mieszkają inni, tym bardziej, że polskie domy są urządzone w naprawdę świetnym stylu. Co je wyróżnia? 

W naszych pokojach dziennych zdecydowanie przeważa jasna kolorystyka. Popularna jest chłodna biel, a także ciepłe beże i kremy. Dużo jest także naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień, które czynią pomieszczenie ciepłym i przytulnymi.

Wybieramy meble o prostych, miękkich liniach, które tworzą świetną bazę dla dekoracyjnych dodatków. Salon pełen prostych sprzętów z łatwością można urozmaicić oryginalnym kontrapunktem – francuskim szezlongiem czy rzeźbioną konsolą. W ten sposób wnętrze nabierze modnej, eklektycznej nuty, ale całość pozostaje wizualnie lekka. We wnętrzach nie brakuje także foteli o masywnej formie, ale opartych na lekkich stelażach.  Taki mebel świetnie prezentuje się w towarzystwie oryginalnego stolika kawowego.

Zobaczcie jak wyglądają salony w mieszkaniach Polaków. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także