PARTNER PORTALU
Najlepsze meble biurowe - oto nagroda w konkursie Dobry Design!

Najlepsze meble biurowe - oto nagroda w konkursie Dobry Design!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 sty 2022 10:07

Za nami konkurs Dobry Design 2022. Przedstawiamy nagrodzony produkt oraz nominowanych w kategorii Meble Biurowe!

Konkurs Dobry Design jest skierowany do firm i twórców, którzy w DNA swoich biznesów mają wpisane dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność produktu odzwierciedlającą troskę o zrównoważony rozwój w branży wyposażenia wnętrz.

Przedstawiamy produkty i twórców nagrodzonych w konkursie tytułem Dobry Design 2022 oraz nominowanych do finałowego etapu konkursu. Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej Gali Dobry Design 2022 w trakcie 4 Design Days 2022.

Nagroda Dobry Design 2022 - Mikomax/Hushoffice, budka akustyczna HushHybrid

HushHybrid to najnowsza budka akustyczna marki Hushoffice przeznaczona do pracy indywidualnej i wideokonferencji. Doskonała izolacja akustyczna i design pasujący do każdego wnętrza biura. Budka przystosowana jest do zawieszenia komputera all-in-one lub monitora. System oświetlenia LED i wentylacji dostosowuje się do wykonywanej pracy. Budka pokryta jest specjalną nanopowłoką zabezpieczającą przed wirusami, bakteriami i innymi mikrobami. Nowa kabina w „nowej rzeczywistości” biurowej.

Wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2022 w kategorii MEBLE BIUROWE.

Bejot, krzesło Wei

Projekt krzesła Wei wyróżnia się prostotą i minimalizmem. Nowoczesna forma w połączeniu z naturalnymi materiałami oraz precyzyjnym wykończeniem sprawia, że krzesło to przenosi nas w świat dobrego designu, a równocześnie zbliża do natury. Skandynawski design, polska produkcja i wysokiej jakości materiały sprawiają, że krzesło jest ponadczasowe i uniwersalne. Estetyka krzesła Wei idealnie wpisze się w nowoczesne wnętrza, a jego funkcjonalność sprawdzi się w miejscach użyteczności publicznej – bankach, salonach sprzedaży, uczelniach oraz hotelach.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także