PARTNER PORTALU
Nowe narzędzie do wizualizacji wnętrz online

Nowe narzędzie do wizualizacji wnętrz online

Autor: mg
06 sie 2019 11:16

Czy ten dekor pasuje do salonu, czy też lepiej prezentuje się w sypialni? Wszystko można sprawdzić online dzięki specjalnemu narzędziu projektowemu.

Room Designer to narzędzie internetowe, stworzone przez firmę Pfleiderer z myślą o architektach, projektantach wnętrz, które umożliwia porównywanie i dobór dekorów bez konieczności wychodzenia z domu.

Narzędzie Room Designer pomaga użytkownikom wybrać odpowiednie elementy wykończenia, a do tego jest niezwykle łatwe i intuicyjne w obsłudze. Program pozwala zmienić praktycznie każdą część pomieszczenia. Wystarczy kliknąć powierzchnię, która nas interesuje, a następnie wybrać odpowiedni dekor. To wszystko - mówi Christiane Gebert, head of design & development w firmie Pfleiderer.

Modelowe strefy domowe to między innymi: łazienka, kuchnia, salon, pokoje dla dzieci i młodzieży, a także mieszkanie dla seniorów. W segmencie użytkowym znajdziemy natomiast wnętrza hotelowe, biurowe i sklepowe, przyczepę kempingową, jacht oraz pokój w placówce medycznej.

Dzięki łatwej i czytelnej nawigacji poruszanie się po różnych grupach dekorów jest intuicyjne. Wystarczy wybrać obszar tematyczny, aby przeglądać dekory jednobarwne, reprodukcje drewna, kamienia i materiałów oraz propozycje kreatywne. Wszystko można szybko znaleźć dzięki dostępnej funkcji filtrowania wyników. Co więcej, narzędzie umożliwia komplementarną wizualizację przestrzeni: od koloru ścian, przez dekory mebli, półek, blatów, po uchwyty meblowe, kolor tapicerki czy podłogi. Dodatkowo, przy pomocy suwaka, możemy porównać dwa różne projekty wyświetlone obok siebie. Po stworzeniu konceptu pomieszczenia możemy zapisać go na liście ulubionych lub zachować jako obraz w wysokiej rozdzielczości.

Komentarze

Zaloguj się