×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesna kuchnia. Piękne aranżacje na wysoki połysk

Nowoczesna kuchnia. Piękne aranżacje na wysoki połysk

Autor: Marta Ustymowicz
23 paź 2015 09:06
Aktualizacja: 26 paź 2015 07:58

Kuchnie w połysku mają niesamowitą głębię i urok. Zobacz piękne aranżacje na wysoki połysk.

Kuchnie na wysoki połysk nie przestają być modne. Co więcej, projektanci oferują coraz to ciekawsze rozwiązania dotyczące ich stylistyki. Całkowicie lakierowana kuchnia jest ciekawa, ale znacznie bardziej intrygująca będzie, jeśli wymieszamy ze sobą fronty w różnych kolorach, biel z drewnem lub powierzchnie błyszczące z matowymi. Efekt kontrastu jest obecnie bardzo pożądany w aranżacji wnętrz. Nadaje im niepowtarzanego charakteru i nowoczesnego zacięcia. 

Lakierowane fronty sprawdzą się szczególnie ma małych kuchniach. Ich błyszcząca powierzchnia doskonale odbija światło i działa niekiedy jak lustro, przez co optycznie powiększa pomieszczenia. W małych wnętrzach najlepiej zastosować jasną kolorystykę frontów - białą lub beżową. Dla przełamania ich monotonii można zastosować kolorowe dodatki lub otwarte półki w innych barwach. 

W dużych kuchniach zarówno stylistyka, jak i układ szafek jest dowolny. Kuchnia na wysoki połysk ciekawie prezentuje się z wyspą, z dużą ilością otwartych półek lub jako duża zabudowa od podłogi do sufitu. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także