Nowoczesna sypialnia. Łóżka w wiosennych kolorach

Nowoczesna sypialnia. Łóżka w wiosennych kolorach

Autor: Alicja Pietrowska
02 kwi 2017 10:07

Wiosnę możemy zaprosić również do naszego domu. Łóżko obite miękką w dotyku, kolorową tkaniną sprawi, że nasza sypialni zyska ciepły i radosny wygląd.

Producenci mebli do sypialni są otwarci na odważne rozwiązania kolorystyczne. Proponują łóżka nawet w niezwykle soczystej wersji kolorystycznej. Intensywny żółty, wyrazisty jagodowy, niebieski, krwistoczerwony czy trawiastozielony to tylko kilka z wielu barw do wyboru.

Hitem tego sezonu są również pastele. Zgaszone błękity, turkus i pudrowy róż, szczególnie pięknie prezentują się we wnętrzu, w którym wykorzystano dużo drewna, bieli, beżów i brązów. Inną modną opcją są łóżka w kolorze szarym. Chcąc uzyskać efekt większej przytulności i ciepła we wnętrzu, do szarych mebli dobierzmy jasne drewno – na frontach szafy, podłodze lub jako materiał, z którego wykonano fragment ściany za łóżkiem. 

Warto pamiętać, iż wybór barwnego łóżka narzuca styl całemu wnętrzu. Najlepiej prezentuje się ono więc w pomieszczeniach zaaranżowanych w prosty, nowoczesny sposób. Jeśli nie chcemy, by nasza sypialnia wyglądała zbyt „pstrokato”, należy pamiętać o wyborze mebla o prostej formie, wyróżniającego się lekką linią. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także