PARTNER PORTALU
Nowoczesne meble do salonu. Postaw na prostotę i wygodę

Nowoczesne meble do salonu. Postaw na prostotę i wygodę

Autor: Urszula Tatur
13 marz 2021 20:51

Nowocześnie urządzony salon zapewnia komfort i wygodę na co dzień. Sprzyja wypoczynkowi i zachęca do bycia razem.

Urządzając nowoczesny salon postawmy na prosty design mebli. Będą one świetnym tłem do rozbudowania aranżacji i nadania wnętrzu salonu oryginalnego charakteru. Dzięki oszczędnym formom i bryłom, w wystroju panować będą spokój i harmonia, które dodatkowo można wzmocnić poprzez zastosowanie stonowanych kolorów.

Wygodna sofa

Salon, zwany także pokojem dziennym, lub gościnnym, spełni swoją funkcję tylko wtedy, gdy wyposażymy go w wygodne meble wypoczynkowe. Salon z dwiema sofami i fotelem, lub elegancką sofą i dwoma fotelami, to idealnie rozwiązanie, jeśli we wnętrzach stawiamy na estetyczną harmonię, klasę i elegancję. Dwu lub trzyosobowa sofa z fotelami będzie pięknie się prezentować w większych salonach. Jeśli postawimy na wersję z wysokim nóżkami, dodatkowo zyskamy na lekkości i subtelności wnętrza. 

Praktyczne szafki i półki

Meble w kolorze drewna to wybór na lata. Nie może ich zabraknąć także w salonowej aranżacji. Do wyboru mamy meble z litego drewna, wykończone naturalnym fornirem, czy laminowane w kolorze drewna. Niezależnie od tego, na która opcję się zdecydujemy, zawsze uzyskamy efekt przytulnego salonu. Dostępne na rynku kolekcje są solidne, eleganckie, a przede wszystkim uniwersalne i ponadczasowe. Gdy postawimy na nowoczesne wzornictwo, będą cieszyć przez długie lata.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także