PARTNER PORTALU
Nowości 2022: to proponuje w tym roku luksusowa włoska marka!

Nowości 2022: to proponuje w tym roku luksusowa włoska marka!

Autor: Justyna Łotowska
20 lip 2022 14:51

Rimadesio to marka made in Italy, która jest symbolem wyrafinowanego włoskiego wzornictwa. Zobaczcie, jakie nowości Włosi zaproponowali w trakcie tegorocznej edycji targów iSaloni w Mediolanie.

Nowości Rimadesio to minimalistyczny design i maksymalna dowolność konfiguracji. Obchodzący jubileusz system Zenit wzbogacony jest o dodatkowe opcje. A nowe drzwi Radius zaskakują wyrafinowaną prostotą. Obie to kwintesencja luksusowego włoskiego wzornictwa.

Ikoniczny Zenit wzbogacony

Kultowy Zenit obchodzi swoje 25-lecie. Z tej okazji projektant mebla, Giuseppe Bavuso poszerzył jego możliwości. Teraz aluminiowe szuflady z pełnym wysuwem, wyposażone są w system otwierania typu push oraz system cichego domykania. Ekskluzywna gama szuflad, wewnątrz wyściełana materiałem lub skórą syntetyczną, dostępna jest w dwóch wysokościach i czterech wariantach: jako wysuwna półka lub z frontem wykończonym szkłem, lakierem lub skórą syntetyczną. Kolejnymi innowacjami, które pojawiły się w modelu są podświetlane piony oraz nowy rodzaj szafek, których umiejscowienie można samodzielnie zmieniać.

Warto przypomnieć, że Zenit to wszechstronny system do przechowywanie o szerokich możliwościach personalizacji. Metalowa konstrukcja montowana jest do sufitu lub ściany, co zapewnia stabilność i daje swobodę aranżacyjną. Można z niego stworzyć regał czy bibliotekę, montując w salonie lub gabinecie. Ale też z powodzeniem stanie się funkcjonalną garderobą typu walk-in. Wielkość półek, ich układ, rozmieszczenie wszystkich modułów, w tym szuflad, zależy wyłącznie od naszych preferencji. Co więcej, zrekonfigurujemy je w dowolnym momencie. Swobodę mamy też przy wyborze materiałów – aluminiowe profile i boczne ścianki, dostępne są w kolorze naturalnym, brązowym oraz w 48 wariantach ekologicznego lakieru.

Minimalistyczny Radius

Druga nowość Rimadesio to również pomysł Giuseppe Bavuso. Radius to system dwukierunkowych drzwi wewnętrznych. Projektant stopniowo usuwał elementy konstrukcyjne, takie jak ościeżnice i ramy. To pozwala na bardzo harmonijne wkomponowanie modelu w płaszczyznę ściany. Maksymalny wymiar skrzydła – zawsze zamawianego na wymiar – to 360 cm x 176 cm. Można zamontować je bez ościeżnicy, z ukrytą ościeżnicą, jak również zintegrować z systemem paneli ściennych Modulor. Dzięki Radius we wnętrzu uzyskamy też spektakularny efekt, gdyż drzwi te mogą być dwuskrzydłowe.

Radius ma aluminiową konstrukcję i detale w kolorze naturalnym lub brązowym oraz w 48 kolorach lakieru Ecolorsystem. Wykończenie skrzydła może być gładkie lub przedzielone szachownicą aluminiowych szprosów. Do wyboru mamy aż 161 wariantów wykończenia z różnego rodzaju szkła, luksusowych tkanin i skór syntetycznych czy też fornirów. W tym ostatnim przypadku nowością jest bardzo modne ryflowane drewno Sahara i Taiga.

Nowości marki Rimadesio obejrzeć można w showroomie Kari Mobili. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także