PARTNER PORTALU
Odkrywamy trendy wnętrzarskie na jesień 2019!

Odkrywamy trendy wnętrzarskie na jesień 2019!

Autor: mg
01 sie 2019 13:29

Głęboki żółty, rdzawy brąz, a nawet wyrazisty czerwony – te kolory zdecydowanie kojarzą nam się z nadchodzącą porą roku. Choć do jesieni zostało jeszcze trochę czasu, już teraz pokazujemy, jak przygotować wnętrze na nadchodzący sezon.

Tegoroczna jesień we wnętrzach będzie stała pod znakiem kolorów i wzorów. Te pierwsze - ciepłe, głębokie - wprowadzą akcenty ożywiające przestrzeń. Z kolei wzory, zwykle roślinne, ale też geometryczne, często inspirowane orientem, przywodzić będą na myśl minione lato i wakacyjne podróże. Bowiem jesienne wnętrze ma przede wszystkim budować atmosferę sprzyjającą komfortowemu wypoczynkowi, ale też być nasycone dobrymi wspomnieniami.

Główną rolę w aranżacjach będą odgrywały meble tapicerowane - sofy i fotele, pokryte miękkimi, grubymi tkaninami, najczęściej przyjemnymi w dotyku welwetami. Koniecznie utrzymane w nasyconych kolorach - żółciach, czerwieniach i brązach. Do tego dochodzą wielobarwne poduszki ożywiające wnętrze i nadające mu radosny charakter. W tak zaaranżowanym wnętrzu nie tylko jesień, ale i zima nie będzie nam straszna!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także