PARTNER PORTALU
Oskar Zięta - najlepszy polski projektant!

Oskar Zięta - najlepszy polski projektant!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 sty 2022 17:13

Nagroda Best Polish Designer w konkursie Dobry Design 2022 przypadła w tym roku fantastycznemu polskiemu projektantowi, Oskarowi Zięcie. Co myśli o tym wyróżnieniu? Jakie ma plany na przyszłość? W trakcie 4 Design Days z projektantem rozmawiał Piotr Wojtasik, dziennikarz Dzień dobry TVN.

Oskar Zięta jest artystą, architektem i projektantem procesów, który metal przekształca w rzeźby onieśmielające skalą, ale także w przedmioty codziennego użytku.

Jest marką samą w sobie i od wielu już lat pokazuje najlepsze oblicze designu made in Poland. Ale jednocześnie z roku na rok zaskakuje zupełnie nowymi projektami i eksploruje coraz to nowe obszary.

ZOBACZ RELACJĘ Z GALI DOBRY DESIGN

Plebiscyt Dobry Design  jest nową odsłoną konkursu organizowanego już od kilkunastu lat. W tym roku po raz pierwszy odbył się w trakcie  4 Design Days.

Konkurs był skierowany do firm i twórców, którzy w DNA swoich biznesów mają wpisane dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność produktu odzwierciedlającą troskę o zrównoważony rozwój w branży wyposażenia wnętrz.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także