×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Piękny taras. Tak możesz go urządzić

Piękny taras. Tak możesz go urządzić

Autor: Marta Ustymowicz
12 sie 2015 09:33
Aktualizacja: 13 sie 2015 07:45

Taras przy domu to miejsce wyjątkowe. Szczególnie latem spędzamy na nim dużo czasu. Jak go urządzić, aby był równie wygodny i przytulny jak salon?

Latem taras często bywa przedłużeniem salonu. Korzystamy z niego chętniej, łapiąc każdy promień słońca. Warto więc przyłożyć więcej uwagi urządzając go, aby spędzanie czasu na tarasie było przyjemne i przede wszystkim wygodne. 

Najlepsze meble na taras, to te wykonane z rattanu lub jego zamiennika - technorattanu. Są one wytrzymałe na niekorzystne warunki pogodowe, mogą więc spokojnie stać na deszczu czy palącym słońcu. Wśród dostępnych na polskim rynku kolekcji znajdziemy zarówno klasyczne meble tarasowe składane, jak również rozbudowane systemy sof, które są równie wygodne jak salonowa sofa. Dzięki temu, że wyposażone są w miękkie poduchy siedziskowe, zapewniają ogromną wygodę. 

Dobrym pomysłem może być też ustawienie na tarasie huśtawki. Zapewnia komfortowe miejsce do siedzenia dla jednej osoby i może być rewelacyjną przestrzenią do relaksu po ciężkim dniu pracy. Dzięki temu, że zawieszona jest na specjalnym stelażu, nie wymaga montowania do ścian czy sufitu. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także