×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Pomysły na sypialnię. Zobacz, jak się teraz urządza

Pomysły na sypialnię. Zobacz, jak się teraz urządza

Autor: Marta Ustymowicz
22 paź 2015 10:01
Aktualizacja: 23 paź 2015 08:04

Sypialnia to newralgiczne miejsce domu. Jeśli szukasz pomysłu jak ją urządzić, zobacz najciekawsze aranżacje polskich wnętrz.

Prawda jest taka, że w sypialni spędzamy większość swojego życia, dlatego nie bez przyczyny nazywa się ją najważniejszym miejscem w domu. Aby dobrze naładować akumulatory na kolejny dzień, warto poświęcić więcej uwagi urządzeniu sypialni w przytulny sposób. Projektanci polecają stosowanie jasnych i ciepłych kolorów. Dobrym wyborem będą więc delikatne beże, ciepłe brązy, delikatne szarości czy klasyczna biel. Ta ostatnia również posiada wiele tonacji, najlepiej więc wybrać odcień ciepły. 

W polskich domach oprócz jasnej kolorystyki, nie brak też wygodnych mebli. Prym wiodą duże łóżka z wysokim zagłówkiem. Ten zaś często jest tapicerowany, przeszyty ozdobnymi nićmi i wykonany z przyjemnych w dotyku tkanin. Jeszcze więcej przytulności zapewni nam drewno w jasnych odcieniach, z widocznymi rysunkami i słojami. Warto uwzględnić je w sypialni w postaci szafki nocnej, a nawet drobnych dodatków. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie zobaczycie różne aranżacje sypialni. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także